• Listwa zgarniająca Mimal LZ1 1 m (60 - 108 cm)

Symbol: M_LZ1

zakres regulacji 600 mm - 1080 mm

873.30
873.30
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 19.9
Odbiór osobisty 0
Kurier 19.9
Kurier (Pobranie) 24.9
Dostępność W magazynie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Listwa zgarniająca Mimal LZ1

Listwa zgarniająca LZ1 marki Mimal to niezawodne narzędzie przeznaczone do precyzyjnego ukształtowania podłoża pod budowę parkingów, placów, ścieżek rowerowych i spacerowych, oraz chodników.

Efektywne i precyzyjne profilowanie podłoża

Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, listwy zgarniające zapewniają szybkie i efektywne profilowanie podłoża, co znacząco przyspiesza proces przygotowania terenu pod dalsze prace budowlane. Regulacja szerokości pracy listwy odbywa się płynnie i bezstopniowo, co pozwala dostosować narzędzie do różnych wymiarów i typów powierzchni, zapewniając precyzyjne działanie na każdym etapie pracy.
Dodatkowo, listwa Mimal LZ1 posiada mechanizm umożliwiający płynną regulację wysokości w zakresie 100 mm, co pozwala dostosować jej działanie do konkretnych potrzeb i warunków terenowych.

Wybierz listwę zgarniającą LZ1 marki Mimal od Fenix Maszyny i przekonaj się jak szybkie i efektowne może stać się zawibrowanie i wygładzanie betonu. W naszej ofercie znajdziesz również inne maszyny budowlane oraz narzędzia brukarskie, a w tym chwytaki brukarskie i wiele więcej.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu oraz wyposażenia zakupionych produktów. Wyposażenie opisane jako dodatkowe lub opcjonalne należy zakupić oddzielnie.

Waga 6 kg
Zakres regulacji 600 mm - 1080 mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie