• Realizacja dotacji

Sklep FenixMaszyny oferuje swoim klientom możliwość zakupu produktów poprzez kredyt i leasing. Dzięki temu, każdy klient może skorzystać z naszej oferty bez obawy o brak środków finansowych. Oferujemy dogodne warunki i atrakcyjne stopy procentowe, co pozwala na wybór najkorzystniejszej opcji dla każdego z naszych klientów. Kredyt i leasing są dostępne dla większości produktów w naszym sklepie, co pozwala na elastyczność w zakupach. Sklep FenixMaszyny stara się zawsze sprostać oczekiwaniom klientów, dlatego oferujemy także pomoc w procesie uzyskania kredytu lub leasingu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z możliwości zakupu poprzez kredyt i leasing.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi instytucjami finansowymi, takimi jak PKO Bank Polski, Leaselink  czy innymi, co daje naszym klientom możliwość wyboru najkorzystniejszej opcji finansowania dla siebie.

Współpraca z PKO Bank Polski umożliwia nam oferowanie naszym klientom różnego rodzaju kredytów, w tym kredytów konsumpcyjnych oraz kredytów dla firm. Wszystkie te produkty finansowe cechują się niskimi kosztami oraz elastycznymi warunkami spłaty, co pozwala na wybór najlepszej opcji dla danego klienta.

Prócz współpracy z PKO Bank Polski, FenixMaszyny ma także przyjemność współpracować z mBankiem(LeaseLink). mBank to instytucja finansowa oferująca swoim klientom różnorodne produkty finansowe, w tym kredyty konsumpcyjne, hipoteczne, samochodowe i kredyty dla firm. Współpraca z mBankiem umożliwia nam oferowanie naszym klientom korzystnych warunków finansowania oraz elastycznych form spłaty.

Nasza współpraca z renomowanymi instytucjami finansowymi pozwala nam na zaoferowanie klientom różnorodnych opcji finansowania, które dostosowane są do ich potrzeb i możliwości finansowych. Zachęcamy do skorzystania z możliwości finansowania w naszym sklepie poprzez kredyt lub leasing, który pozwoli na zakup wymarzonej maszyny lub urządzenia bez obciążenia domowego budżetu.ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

789 564 830

bok@fenixmaszyny.pl


leasing-maszyn.jpg