Fenix Maszyny

  • Duża listwa drogowa (łata zgarniająca) Mimal DLD 7,8m

Symbol: M_DLD

zakres pracy 1,6 m - 7,8 m,

20295.00
20295.00
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność W magazynie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Duża listwa drogowa (łata zgarniająca) Mimal DLD 7,8m

Duża listwa drogowa DLD marki Mimal o długości 7,8 metra to niezastąpione narzędzie dla profesjonalnych brukarzy i pracowników drogowych. Zapewnia ona skuteczne wyrównanie powierzchni, na których ma zostać ułożona kostka brukowa lub masa bitumiczna, dzięki czemu prace drogowe stają się łatwiejsze i bardziej precyzyjne.

Duża listwa drogowa (łata zgarniająca) Mimal DLD 7,8m - wszechstronność

Duża listwa drogowa Mimal DLD została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wszechstronności i efektywności. Może pracować zarówno na ustawionych wcześniej krawężnikach, jak i na specjalnych profilach (wyposażenie dodatkowe), co pozwala na elastyczne dostosowanie do różnych warunków i potrzeb budowlanych.

W zależności od wymagań i rodzaju wykonywanych robót, listwa drogowa posiada płynną regulację wysokości w zakresie od 40 mm do 330 mm oraz płynną regulację szerokości w zakresie od 1600 mm do 7800 mm, w zależności od wariantu złożenia. Dodatkowo, istnieje możliwość wykonywania niwelacji ze spadkiem daszkowym, ściekiem środkowym, spadkiem jednostronnym lub wersji bez spadków – prostej, co sprawia, że narzędzie jest niezwykle wszechstronne i dostosowane do różnych rodzajów prac drogowych.

Wybierz listwę drogową Mimal DLD od Fenix Maszyny i przekonaj się jak szybkie i efektowne może stać się wyrównywanie podłoża pod układanie kostki brukowej czy masy bitumicznej. W naszej ofercie znajdziesz również inne maszyny budowlane oraz narzędzia brukarskie, a w tym chwytaki brukarskie i wiele więcej.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu oraz wyposażenia zakupionych produktów. Wyposażenie opisane jako dodatkowe lub opcjonalne należy zakupić oddzielnie.

Gwarancja 1 rok
Szerokość robocza 1600 mm - 7800 mm
Waga 500 kg
Wysokość robocza 40 mm - 330 mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie