Fenix Maszyny

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zagęszczarki elektryczne

Waga 101 kg, pojemność, akumulator litowo-jonowy
Wysyłka w ciągu 48 godzin
17504.87
17504.87
szt. Do ulubionych
Waga 111 kg, akumulator litowo-jonowy 20Ah, zbiornik na wodę
Wysyłka w ciągu 48 godzin
18175.46
18175.46
szt. Do ulubionych
Waga 153 kg, szerokość robocza 600 mm, akumulator litowo-jonowy 20Ah
Wysyłka w ciągu 48 godzin
29737.46
29737.46
szt. Do ulubionych

Elektryczna zagęszczarka gruntu to innowacyjna maszyna budowlana przeznaczona do zagęszczania, pracująca dzięki sile silnika elektrycznego (akumulatora). Z jej pomocą praca staje się jeszcze prostsza! Modele akumulatorowe nie wydzielają szkodliwych spalin i pracują cicho, dzięki czemu idealnie nadają się do zagęszczania na obszarach, gdzie występują normy w tym zakresie – wewnątrz budynków, na obszarach miejskich i w okolicach terenów mieszkalnych.

Zagęszczarka elektryczna – bezpieczeństwo i ekologia

Zagęszczarki elektryczne zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i ekologii. Jednocześnie są one w stanie zrobić wszystko to, co tradycyjne zagęszczarki spalinowe. Dzięki mocnemu akumulatorowi bez problemu zagęszczą więc zarówno glebę, jak i kostkę brukową czy asfalt. Silnik elektryczny równocześnie jest dużo prostszy w konserwacji, a jego uruchomienie wymaga tylko naciśnięcia przycisku, dlatego odpala on bez względu na pogodę, również w niskich temperaturach. 

Zastanawiasz się, co z czasem pracy? Elektryczne zagęszczarki jednokierunkowe marki Wacker Neuson, dostępne w naszej ofercie, posiadają innowacyjne akumulatory, których pełne naładowanie wystarczy do przepracowania przeciętnego dnia roboczego. Ich dużym atutem jest również czas ładowania, który w zależności od ładowarki, może wynieść od 4 godzin (w przypadku ładowarki standardowej) do zaledwie 80 minut (w przypadku ładowarki szybkiej)!

Elektryczna zagęszczarka do betonu, powierzchni brukowych i nie tylko

Elektryczne zagęszczarki jednokierunkowe świetnie sprawdzą się do zagęszczania każdej powierzchni. Modele akumulatorowe nie odbiegają zakresem zastosowania od zagęszczarek spalinowych o tym samym przedziale wagowym, dlatego każda zagęszczarka akumulatorowa idealnie nada się zarówno do asfaltu, jak i kostki brukowej, zagęszczania ścieżek czy przygotowywania gruntu pod budowę.

Jednocześnie zagęszczarka jednokierunkowa zasilana silnikiem elektrycznym jest dużo lżejsza i bardziej kompaktowa niż odpowiadający jej model z silnikiem spalinowym. Sprawia to, że elektryczny ubijak dociera w najmniejsze zakamarki i świetnie zagęszcza wokolicach rur oraz krawężników, znajdując szereg zastosowań zarówno podczas domowych, jak i profesjonalnych prac.

Zalety zagęszczarek elektrycznych

Niższe koszta eksploatacyjne

Wybór elektrycznej zagęszczarki gruntu to wybór zmniejszonych kosztów konserwacji, pracy i utrzymania maszyny. Elektryczna zagęszczarka nie wymaga prac konserwacyjnych, takich jak wymiana oleju, czy czyszczenie gaźnika. Nie występują również problemy z rozruchem czy ryzyko zatarcia silnika, nie musisz nawet martwić się o dolewanie paliwa. Jest to ogromna oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu.

Wygodna, prosta obsługa

Podzespoły i inne elementy budowy zagęszczarek akumulatorowych zazwyczaj założone są tak, by ich zdjęcie nie wymagało użycia narzędzi. Większość jednostek ściągniemy więc kilkoma, prostymi ruchami. Dużym atutem jest tu również możliwość stosowania jednego akumulatora do wielu maszyn danego producenta oraz związana z lekkością silników elektrycznych nieduża waga, ułatwiająca manewrowanie urządzeniem.

Dodatkowym ułatwieniem jest również szybka wymiana akumulatora – zagęszczarka jednokierunkowa z akumulatorem gwarantuje prostą wymianę rozładowanej baterii na baterię naładowaną, co jest zarówno szybsze, jak i tańsze, niż dolewanie paliwa do zagęszczarki spalinowej.

Brak emisji spalin

Brak spalin to bezpieczeństwo zarówno środowiska, jak i operatora. Zagęszczarka akumulatorowa może być używana bez ograniczeń w wykopach, wąskich przejściach i małych pomieszczeniach, a to wszystko bez uszczerbku na zdrowiu i komforcie pracy operatora, który nie musi już dłużej wdychać śmierdzących, szkodliwych i niebezpiecznych spalin, jak w przypadku spalinowych zagęszczarek gruntu.

Długa praca i szybkie ładowanie

Martwisz się, że model elektryczny rozładuje się po kilku przejazdach? Bez obaw! Silniki elektryczne tych maszyn to innowacyjne rozwiązania, gwarantujące maksymalnie długi czas pracy, który wystarczy na wykonanie wszystkich prac w ciągu pełnego dnia roboczego. Nie musisz przerywać pracy, by naładować akumulator! Jednak jeśli już zdecydujesz się na jego ładowanie, to trwa ono zaledwie chwilę – w zależności od ładowarki od 4 godzin, do nawet zaledwie 80 minut.

Sprawdzony produkt tylko w Fenix Maszyny!

Interesuje Cię ubijak elektryczny do gruntu? A możesz po prostu szukasz sprawdzonej jednokierunkowej zagęszczarki do gruntu, zagęszczarki rewersyjnej lub skoczka? Wszelkie maszyny do zagęszczania gruntu marki Wacker Neuson i nie tylko znajdziesz już teraz w naszej ofercie! Na fenixmaszyny.pl zamówisz urządzenia, narzędzia i maszyny budowlane dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb.