• Fenixmaszyny.pl – dla przemysłu i budownictwa

Fenixmaszyny.pl to sklep internetowy i stacjonarny w Nowym Wiśniczu oferujący produkty renomowanych producentów, takich jak Wacker Neuson, Husqvarna, Bomag, Kreber, Enar, Mimal, Jazon, Probst, Zauber, Nilfisk, Daweoo, Nivel System, Benza, Ammann oraz Dr. Schulze. W naszej ofercie znajdują się maszyny budowlane, elektronarzędzia oraz narzędzia brukarskie, które cechują się wysoką jakością i trwałością.

Oferowane przez nas produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach, co pozwala na wybór najlepszej opcji dla danego klienta. W naszej ofercie znajdują się m.in. tarcze diamentowe , młoty wyburzeniowe, wibratory do betonu, piły do betonu, pilarki tarczowe, młotowiertarki , zagęszczarki a także narzędzia brukarskie, takie jak imaki brukarskie, listwy brukarskie czy chwytaki do układania krawężników i wiele innych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów, co pozwala na pełne zaufanie klientów do jakości i trwałości naszych produktów. Nasza oferta jest stale aktualizowana, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że zawsze będą mieli dostęp do najnowszych produktów na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej fenixmaszyny.pl, gdzie można znaleźć pełny opis i specyfikacje produktów, a także skorzystać z możliwości zakupu przez internet. Nasza obsługa klienta służy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze najlepszego produktu dla indywidualnych potrzeb zachęcamy do kontaktu.


Zapraszamy do kontaktu!