• Kategorie
  • Szukaj
  • Zacieraczki samojezdne

Waga 370 kg, średnica zacierania 2x 900 mm
Wysyłka w ciągu 48 godzin
55227.00
55227.00
szt. Do ulubionych
Średnica zacierania 2x 900 mm, waga 370 kg
Wysyłka w ciągu 48 godzin
52767.00
52767.00
szt. Do ulubionych
Średnica zacierania 2x 900 mm, waga 350 kg
Wysyłka w ciągu 48 godzin
48585.00
48585.00
szt. Do ulubionych
Średnica zacierania 2x 750 mm, waga 249 kg
Wysyłka w ciągu 48 godzin
42312.00
42312.00
szt. Do ulubionych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
69987.00
69987.00
szt. Do ulubionych
Szerokość zacierania 2x 1145 mm, waga 430 kg
Wysyłka w ciągu na zamówienie
68142.00
68142.00
szt. Do ulubionych
Szerokość zacierania 2 x Ø 1145 mm (2 x Ø 1170 mm z talerzami)
Wysyłka w ciągu na zamówienie
63222.00
63222.00
szt. Do ulubionych

W Fenix Maszyny znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości zacieraczek samojezdnych do betonu marki Kreber. Dostępne urządzenia różnią się między sobą rodzajem napędu, mocą, ilością łopatek oraz średnicą zacierania ( mm ), dzięki czemu masz pewność, że w naszej ofercie znajdziesz zacieraczkę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Oferujemy tylko najlepsze modele z wybranych półek cenowych oraz pomagamy w doborze odpowiedniej zacieraczki. Nie wiesz, jaka zacieraczka samojezdna do betonu będzie najlepsza? Zadzwoń lub napisz, a nasi specjaliści pomogą z wyborem najlepszej maszyny z kategorii wygładzania posadzki betonowej!

Zacieraczki do wygładzania posadzek betonowych

Zastanawiałeś się, czy zacieranie betonu jest tak naprawdę potrzebne? A może w ramach oszczędności możesz całkiem pominąć ten etap? Nic bardziej mylnego! Posadzka betonowa zawsze wymaga zacierania. Zacieranie betonu to must have, dzięki któremu powierzchnia zyska nie tylko gładkość, ale również trwałość! 

Ten etap wylewania posadzki betonowej może okazać się jednak problematyczny (szczególnie na dużej powierzchni), jeśli nie zdecydujemy się na zastosowanie bardziej zautomatyzowanych rozwiązań. Możemy postawić na zacieranie ręczne, ale po co? Pracę możemy ułatwić sobie odpowiednim sprzętem. 

Samojezdna zacieraczka do betonu pozwoli w szybki sposób odpowiednio wygładzić i utrwalić posadzkę, oszczędzając czas i siłę operatora.

Zacieraczki samojezdne – gwarancja gładkości na dużych powierzchniach

Zacieraczki samojezdne to urządzenia do betonu, które wygładzają jego strukturę, pozwalając na dalsze etapy pracy. Zacieraczki wyrównują chropowatą powierzchnię posadzki betonowej i wybijają z niej cząsteczki powietrza, dzięki czemu nie musimy w przyszłości martwić się o pęknięcia i nierówności. Przygotowanie posadzki przy pomocy zacieraczki ułatwia również dalsze prace remontowe, takie jak układanie listwy, parkietu, paneli czy kafelków.

Jak pracować zacieraczką samojezdną?

Jak sama nazwa wskazuje – zacieraczki samojezdne "same jadą". Co to oznacza? Zdecydowanie wygodniejszą, całkiem bezwysiłkową pracę. Duża moc to również duże gabaryty, ale w przypadku tego typu maszyny to tylko zaleta! To właśnie większe rozmiary pozwoliły na zamontowanie w zacieraczkach tych rozmiarów wygodne siedzenie dla operatora. Używając zacieraczki samojezdnej nie musisz więc tracić sił na pchanie urządzenia. Wystarczy, że usiądziesz, a przy pomocy prostego systemu sterującego zatrzesz nawet największą posadzkę nie wstając z miejsca – i to wszystko w bardzo krótkim czasie!

Napęd zacieraczek samojezdnych

Zacieraczka samojezdna to maszyna, przed którą stawiane się duże wymagania. Zacieranie dużych powierzchni z dodatkowym obciążeniem w postaci operatora to zdecydowanie zadanie dla maszyny o mocy najwyższej kategorii. Nic więc dziwnego, że zacieraczka samojezdna do betonu zazwyczaj wyposażona jest w silnik spalinowy lub wysokoprężny.

Do wyboru mamy między innymi maszyny z benzynowymi silnikami Honda – produkty z gwarancją jakości i niezawodności. Jeżeli jednak postawisz na mniej popularny Diesel, możesz spodziewać się maksymalnej wydajności pracy i jeszcze lepszych osiągów.

Tego rodzaju napęd ma również swoje wady. Na szczęście w przypadku zacieraczek samojezdnych, raczej nieznaczące. Maszyny tego typu stosuje się do zacierania dużych, otwartych powierzchni, co nie stanowi problemu dla tego typu napędu. Problemem okazać się może praca w zamkniętym pomieszczeniu – wówczas konieczne jest regularne wietrzenie miejsca pracy urządzenia.

Zacieraczki do betonu i inne produkty do betonu w Fenix Maszyny

Interesuje Cię sprawdzone zacieraczki do betonu? Tylko takie znajdziesz już teraz w sklepie internetowym Fenix Maszyny! Oferujemy sprawdzone urządzenia od znanego producenta Kreber, a w tym popularnezacieraczki samojezdne Kreber Kronos oraz zacieraczki samojezdne Kreber Kratos (średnica zacierania od 700 mm ) z silnikami spalinowymi marki VANGUARD lub silnikami Honda. Zacieraczki spalinowe to jednak nie tylko część naszej oferty!

W sprzedaży posiadamy również pozostały sprzęt budowlany znanych producentów, przydatny podczas prac z betonem. Na fenixmaszyny.pl znajdziesz przecinarki do betonu, zacieraczki spalinowe, zacieraczki ręczne do betonu, zacieraczki do betonu elektryczne, zestawy łopatek, a także maszyny budowlane większego kalibru, takie jak betoniarki i mieszarki czy wibratory do betonu. Oferujemy również szeroki wybór innych urządzeń, takich jak ręczne listwy do betonu, listwy wibracyjne oraz przetwornice częstotliwości.