Fenix Maszyny

  • Zwroty i reklamacje

Zwroty

Zgodnie z polskim prawem, klienci mają prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W celu dokonania zwrotu, należy:

  1. Skontaktować się z działem obsługi klienta w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki i poinformować o chęci odstąpienia od umowy.
  2. Przygotować produkt do zwrotu w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, wraz z kompletem dokumentów oraz dowodem zakupu.
  3. Wysłać produkt zgodnie z instrukcjami uzyskanymi od działu obsługi klienta.

Produkt zostanie zweryfikowany pod kątem stanu i kompletności. Po pozytywnej weryfikacji, firma Fenix Maszyny zwróci pieniądze za produkt w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej.

Reklamacje

W przypadku wystąpienia wad lub uszkodzeń produktu, klienci mają prawo do złożenia reklamacji zgodnie z polskim prawem. Aby złożyć reklamację, należy:

  1. Skontaktować się z działem obsługi klienta w ciągu 14 dni od odkrycia wady lub uszkodzenia i poinformować o chęci złożenia reklamacji.
  2. Przygotować produkt do wysyłki, wraz z kompletem dokumentów oraz dowodem zakupu.
  3. Wysłać produkt zgodnie z instrukcjami uzyskanymi od działu obsługi klienta.

Produkt zostanie zweryfikowany pod kątem wady lub uszkodzenia. Jeśli wada lub uszkodzenie zostanie potwierdzone, firma Fenix Maszyny dokona naprawy lub wymiany produktu na nowy. W przypadku niemożliwości naprawy lub wymiany, firma zwróci pieniądze za produkt.

Ważne! Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem, rękojmia nie obowiązuje w przypadku zakupów dokonywanych przez firmy(spółki lub firmy dokonujace zakupy towaru na użytek firmowy związany z działalnością ). W związku z tym, prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem produktu przed dokonaniem zakupu oraz o skontaktowanie się z nami w przypadku wątpliwości lub pytań.

Adres zwrotów i reklamacji : 
FenixMaszyny.pl
Pogodna 2/5
32-720 Nowy Wiśnicz
tel.789 564 830
bok@fenixmaszyny.pl

© 2023 Fenix Maszyny