Fenix Maszyny

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Chwytaki uniwersalne

udźwig 150 kg, rozstaw 0-200mm
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
921.27
921.27
szt. Do ulubionych
Do wszystkich elementów architektury ogrodów i kształtowania krajobrazu.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
1031.97
1031.97
szt. Do ulubionych
EASYGRIP EXG Chwytak do elementów betonowych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
2274.27
2274.27
szt. Do ulubionych
Udźwig 600kg. Regulowany rozstaw ramion 0mm - 400mm. Masa własna 15kg.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Na zamówienie
2409.57
2409.57
szt. Do ulubionych

Chwytak uniwersalny do podnoszenia bruku

Chwytaki brukarskie to narzędzia dostosowane do podnoszenia, przenoszenia i układania bruku. Większość dostępnych modeli nadaje się do jednego typu elementów, takich jak krawężniki, płyty chodnikowe czy kostka brukowa. Jednak co w przypadku, gdy mamy w planach prace z kilkoma z nich na raz? W takiej sytuacji najlepiej sprawdzą się chwytaki uniwersalne.

Chwytak uniwersalny do podnoszenia bruku to niezastąpione narzędzie w branży budowlanej, umożliwiające efektywne i bezpieczne przenoszenie elementów brukowych i układanie kostki brukowej. Dzięki swojej wszechstronności chwytak ten doskonale sprawdza się w różnorodnych warunkach i przy różnych rodzajach bruków, a wykonanie pracy nie wymaga stosowania większej ilości narzędzi.

Jaki chwytak uniwersalny wybrać?

Nie wiesz, jaki chwytak brukarski uniwersalny wybrać? Koniecznie sprawdź dwa najpopularniejsze modele znanych marek Mimal oraz Probst, dostępne od ręki już teraz w naszej ofercie.

Chwytak uniwersalny Probst BVZ do elementów betonowych

Popularnym wyborem w przypadku chwytaków uniwersalnych jest model BVZ sprawdzonej marki Probst, dostosowany do niemal wszystkich rodzajów elementów betonowych.

Chwytak uniwersalny Probst BVZ to model uniwersalny, pasujący do większości elementów betonowych stosowanych na budowach. Duży zakres zastosowań gwarantuje między innymi szeroki, regulowany zakres roboczy 0-550 mm. Dodatkowym, dużym atutem w przypadku pracy z różnymi rodzajami bruku są specjalne szczęki z wkładkami gumowymi oraz powierzchnia galwanizowana, zapobiegająca korozji. Ponadto chwytak uniwersalny Probst charakteryzuje się dużą trwałością i elastycznością transportu, którą gwarantują zdejmowane uchwyty.

Chwytak uniwersalny Mimal CHU

Chwytaki brukowe uniwersalne znajdziemy również wśród narzędzi oferowanych nam przez sprawdzoną markę Mimal. Jednym z najpopularniejszych modeli jest chwytak uniwersalny Mimal CHU, który pozwala na przenoszenie różnego typu bruku zarówno ręcznie, jak i przy pomocy maszyny budowlanej.

Chwytak CHU to narzędzie do ręcznego i mechanicznego pozycjonowania i przemieszczania elementów nawierzchni o zakresie regulacji szczęk0-200 mm i udźwigu do 150 kg, idealnie nadające się między innymi do krawężników drogowych i układania kostki brukowej.

Dostępne chwytaki uniwersalne i inne narzędzia brukarskie

Narzędzia brukarskie dostępne od ręki już teraz w Fenix Maszyny! Sprawdź łaty brukarskie, imaki brukarskie, wózki brukarskie, młotki brukarskie, szalunki ślizgowe i trwałe gilotyny do kostki brukowej, postaw na sprawdzone marki Jazon, Probst oraz Mimal i ciesz się niezawodnymi narzędziami przez lata pracy. 

Nasza oferta obejmuje również inne rodzaje chwytaków, a w tym: chwytaki do kostki brukowej, chwytaki do krawężników, chwytaki do rur i kręgów, chwytaki do koryt ściekowych, chwytaki do płyt betonowych, chwytaki do palisad, chwytaki do płytek i trylinki, chwytaki do płyt betonowych, chwytaki wzdłużne do krawężników, a także chwytaki zawieszane, chwytaki poprzeczne oraz innowacyjne chwytaki podciśnieniowe.