Fenix Maszyny

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Chwytaki do kostki brukowej

Wysyłka w ciągu 24 godziny
76014.00
76014.00
szt. Do ulubionych
Do przenoszenia kostki lub cegieł.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
394.83
394.83
szt. Do ulubionych
Do efektywnego układania kostki brukowej i podobnych prefabrykatów bezpośrednio ze sztapla.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Na zamówienie
312.42
312.42
szt. Do ulubionych
Do różnego rodzaju prefabrykatów np. kostki ''H'' lub kostki brukowej o dużych wymiarach.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
1019.67
1019.67
szt. Do ulubionych
Do efektywnego układania kostki brukowej bezpośrednio ze sztapla.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
316.11
316.11
szt. Do ulubionych
Chwytak zawieszany hydrauliczny Probst HVZ-ECO to innowacyjne narzędzie brukarskie dedykowane do efektywnego i bezpiecznego przenoszenia kostki brukowej z palet, je...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
94954.77
94954.77
szt. Do ulubionych
udźwig 50 kg, zakres rozstawu 275 mm - 545 mm
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
220.17
220.17
szt. Do ulubionych

Wysokiej jakości narzędzia brukarskie do przenoszenia kostki dostępne od ręki w fenixmaszyny.pl. Oferujemy szeroki wybór chwytaków do kostki brukowej, dzięki którym układanie nawierzchni brukarskich będzie szybkie i bezpieczne. Dostępne chwytaki marek Jazon, Probst i Mimal to sprawdzone, wygodne w obsłudze mechanizmy, pozwalające na dostosowanie szerokości uchwytu do wykonywanych prac.

Szybkie układanie kostki brukowej

Układanie kostki brukowej wymaga maksymalnej precyzji. W celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa tego typu pracy, konieczne będzie zastosowanie odpowiedniego narzędzia. Do układania kostki brukowej najlepiej sprawdzi się dedykowany chwytak brukarski, który pozwoli nie tylko na wygodne ułożenie, ale również przenoszenie tego typu elementów betonowych. Chwytaki do kostki brukowej to narzędzia dostosowane do konkretnego typu bruku (w tym wypadku kostki brukowej), które znajdziesz w dwóch wariantach: ręcznym i hydraulicznym.

Odpowiedni chwytak brukarski do kostki znacznie ułatwi pracę, co znacznie zwiększy ogólną wydajność układania nawierzchni. Co więcej, wybierając sprawdzone rozwiązania marek takich jak Mimal, Jazon czy Probst, masz gwarancję, że wybrany hydrauliczny czy też ręczny chwytak brukarski do kostki posłuży przez wiele lat, bez ryzyka uszkodzenia i dodatkowych, zbędnych kosztów.

Niezawodny chwytak do kostki brukowej – ręczny czy hydrauliczny?

W powyższej kategorii znajdziesz dwa rodzaje chwytaków do kostki brukowej: ręczne chwytaki brukarskie oraz hydrauliczne chwytaki do kostki brukowej. Oba warianty cechuje maksymalny komfort pracy podczas przenoszenia bruku i możliwość dostosowania szerokości chwytu do przenoszonego elementu. 

Profesjonalnym firmom zalecamy zakup modeli hydraulicznych – zmechanizowanych chwytaków, idealnych do transportu większej ilości kostek, płyt chodnikowych i krawężników, z możliwością podwieszenia pod większe maszyny budowlane, np. mini koparki i ładowarki wyposażone w układ hydrauliczny. Mniejsze modele ręczne idealnie nadadzą się do układania kostki i przenoszenia od jednej do kilku kostek jednocześnie.

Chwytaki do kostki, krawężników i nie tylko już w Fenix Maszyny

Internetowy sklep Fenix Maszyny oferuje tylko najwyższej jakości narzędzia brukarskie sprawdzonych marek Jazon, Probst oraz Mimal. W naszym asortymencie znajdziesz: chwytaki brukarskie do kostki brukowej, chwytaki do krawężników, chwytaki do rur, chwytaki do koryt ściekowych, chwytaki do płyt betonowych, chwytaki do palisad, chwytaki do płytek i trylinki, chwytaki uniwersalne, chwytaki podciśnieniowe, chwytaki wzdłużne do krawężników, chwytaki zawieszane, chwytaki poprzeczne.

W naszym sklepie znajdziesz jednak nie tylko odpowiedni ręczny chwytak do kostki brukowej! Oferujemy również inne narzędzia ręczne dla brukarzy, a w tym: sprawdzone łaty brukarskie, imaki brukarskie, wózki brukarskie do kostki brukowej, młotki brukarskie, szalunki ślizgowe oraz wysokiej jakości gilotyny do kostki brukowej.