• Kategorie
  • Szukaj
  • Chwytaki brukarskie do rur i kręgów

Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
5944.59
5944.59
szt. Do ulubionych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
2450.16
2450.16
szt. Do ulubionych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
3325.92
3325.92
szt. Do ulubionych

Sprawdzone chwytaki do rur i kręgów betonowych marki Jazon dostępne już teraz w sklepie Fenix Maszyny! Wybierz odpowiedni uchwyt do kręgów i ciesz się maksymalną wydajnością pracy. Oferowane przez nas chwytaki brukarskie do rur to gwarancja najwyższej jakości, elastyczności i wygody przenoszenia i układania nawet najcięższych kręgów betonowych. 

Duży udźwig, regulowana szerokość uchwytu, gwarancja jakości – tylko na fenixmaszyny.pl!

Sprawdzony chwytak do rur i kręgów betonowych

Poznaj jakość i wytrzymałość chwytaków brukarskich do rur i kręgów marki Jazon! Postaw na sprawdzone rozwiązania – wybierz zawieszanychwytak do rur Jazon i ciesz się dużą wydajnością prac, szybkim tempem układania i gwarancją trwałości przez wiele lat wykonywania prac brukarskich. 

Sprawdzony, zawieszany chwytak do rur kanalizacyjnych (uchwyt do kręgów) i przepustów Jazon to inwestycja jednorazowa – narzędzia brukarskie tej marki znane są przede wszystkim ze swojego dużego udźwigu i niespotykanej wytrzymałości, dzięki czemu służą przez wiele lat bez względu na intensywność wykonywanej pracy.

Chwytaki brukarskie do rur z betonu posiadają wytrzymałe uchwyty i zaciski, a spory udźwig szczęk, połączony z trwałymi materiałami, zapewniają długoletnią niezawodność i maksymalną funkcjonalność.

Zawieszany chwytak do rur i kręgów – zastosowanie

Oferujemy tylko sprawdzone chwytaki brukarskie do kręgów betonowych, wyposażone w ramiona o regulowanym rozstawie, idealne do prac takich jak podnoszenie, układanie i przenoszenie przepustów, drewnianych bali, beczek, rur kanalizacyjnych, dużych kręgów drutu, kręgów betonowych i innych elementów betonowych o dużej wadzeod 200 do 1000 kg. Dla maksymalnej wygody pracy, niektóre chwytaki brukarskie z naszej oferty posiadają również automatyczny zamek, dodatkowo wspomagający pracę, świetnie sprawdzający się również podczas wykonywania przewiertów. 

Chwytaki do kręgów, krawężników betonowych, płyt i nie tylko

W naszym sklepie znajdziesz chwytaki brukarskie do rur, kręgów drutu i kręgów betonowych, ale oprócz tego posiadamy również modele do innego typu bruku, takie jak chwytaki do kostki brukowej, chwytaki do krawężników, chwytaki do koryt ściekowychchwytaki do palisad, chwytaki do płyt betonowych, chwytaki uniwersalnechwytaki do płytek i trylinki, chwytaki podciśnieniowe do płyt, chwytaki zawieszane, chwytaki wzdłużne do krawężników, a także chwytaki poprzeczne do krawężników i kostki brukowej.

Oferta sklepu Fenix Maszyny obejmuje również narzędzia brukarskie i narzędzia ręczne dla brukarzy innych znanych marek, takich jak Mimal oraz Probst, a w tym: wózki brukarskie do kostki brukowej, łaty brukarskie, imaki brukarskie, młotki brukarskie, szalunki ślizgowe oraz gilotyny do kostki brukowej