• Kategorie
  • Szukaj
  • Agregaty prądotwórcze trójfazowe 400V

AVR, licznik motogodzin, rozruch elektryczny, koła transportowe
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
14398.99
14398.99
szt. Do ulubionych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
6899.00
6899.00
szt. Do ulubionych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
8199.00
8199.00
szt. Do ulubionych
Technologia Dual Power, rozruch ręczny/elektryczny
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
5199.00
5199.00
szt. Do ulubionych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
4699.01
4699.01
szt. Do ulubionych
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność W magazynie
5399.00
5399.00
szt. Do ulubionych

Wydajneagregaty prądotwórcze trójfazowe już na fenixmaszyny.pl! Oferujemy produkty znanej marki Daewoo Power, wyposażone w sprawdzone silniki spalinowe oraz liczne systemy zabezpieczające (takie jak np. system AVR do stabilizacji napięcia), wyświetlacze cyfrowe czy innowacyjne, wyciszające obudowy.

Czym jest agregat prądotwórczy trójfazowy?

Agregat prądotwórczy, jak sama nazwa wskazuje, to niewielka maszyna generująca prąd, przeznaczona do doraźnego lub awaryjnego zasilania urządzeń o napięciu400V. Agregat trójfazowy, podobnie jak model jednofazowy, składa się z silnika i generatora, dzięki którym możliwa jest zamiana paliwa (np. benzyny) na prąd elektryczny. Rozwiązanie to szczególnie przydatne okazuje się w sytuacji nagłego braku prądu lub konieczności pracy w trudno dostępnych miejscach.

Modele trójfazowe są najwydajniejszymi agregatami dostępnymi na rynku, charakteryzują się dużą efektywnością i powolnym zużyciem. Część agregatów Daewoo cechuje się także wyjątkową wszechstronnością – marka stworzyła specjalną serię agregatów Dual System, wyposażonych w dodatkowe uzwojenie. Taka budowa pozwala na zasilanie agregatem trójfazowym również systemów jednofazowych o napięciu 230V.

Agregaty prądotwórcze Dual Power

Cenisz sobie dużą moc, niezawodność i wysokiej jakości wykonanie? Koniecznie postaw na agregat Dual Power! Te nowoczesne agregaty prądotwórcze trójfazowe marki Daewoo to nowoczesne, wszechstronne urządzenia, idealne do zastosowania zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

W naszej ofercie znajdziesz agregaty prądotwórcze Dual Power wyposażone m.in. w systemy odpowietrzania i podgrzewania, ułatwiające odpalenie silnika podczas niskich temperatur i po okresie długiej bezczynności. Dostępne generatory cechuje wysoka odporność na uszkodzenia, mobilność (gwarantowana przez koła transportowe, a w tym koła skrętne, obracające się o 360 stopni) oraz prosta obsługa, gwarantowana przez cyfrowe, wielofunkcyjne i intuicyjne panele sterowania.

Trójfazowe agregaty prądotwórcze Dual Power charakteryzują się także wysoką oszczędnością paliwa. Dzięki zastosowaniu wysokopreżnych, sprawdzonych silników, mogą one pracować bardzo długo i w każdych warunkach, bez utraty mocy i odpowiedniego poziomu napięcia.

Stabilizacja napięcia, czyli system AVR

Jednym z najbardziej pożądanych systemów w przypadku agregatów prądotwórczych okazuje się system AVR. Co to takiego?

System AVR służy do utrzymania stabilnego napięcia wyjściowego, niezależnie od zmian w obciążeniu lub warunkach pracy generatora. Działa on poprzez monitorowanie napięcia wyjściowego i dostosowywanie mocy generowanego prądu tak, aby utrzymać napięcie na stałym poziomie. Jest to istotne w przypadku urządzeń, które są wrażliwe na wahania napięcia, takie jak komputery czy inne urządzenia elektroniczne.

System AVR pomaga chronić podłączone urządzenia przed uszkodzeniami spowodowanymi nagłymi zmianami napięcia i zapewnia niezakłóconą pracę podczas używania generatora prądu.

Jaki agregat wybrać – trójfazowy czy jednofazowy?

Wybór między agregatem 1-fazowym, a 3-fazowym zależy od konkretnej sytuacji i Twoich potrzeb. Jeśli nie jesteś pewien, jaki agregat wybrać, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami! Nie zapomnij także o kilku najważniejszych kwestiach, wartych przemyślenia przed zakupem agregatora:

  • Obciążenie – agregat prądotwórczy trójfazowy sprawdzi się idealnie, jeśli masz bardziej wymagające urządzenia lub narzędzia, które działają na 3 fazach, takie jak niektóre maszyny przemysłowe, piece przemysłowe czy pewne rodzaje sprzętu budowlanego. Niewielkie urządzenia da radę obsłużyć model jednofazowy.
  • Moc i zastosowanie – agregaty trójfazowe to przede wszystkim duża moc, konieczna do pracy w przemyśle lub obszarach, gdzie używane są zaawansowane maszyny przemysłowe
  • Dostępność urządzeń – upewnij się, że masz lub zamierzasz używać urządzeń zgodnych z wybranym rodzajem agregatu (1-fazowym lub 3-fazowym). Niektóre urządzenia mają ograniczenia i nie będą działać poprawnie na agregatach, które nie są z nimi kompatybilne.
  • Cena – ze względu na znacznie lepsze parametry, dużą moc, bardzo dobrą oszczędność paliwa, liczne funkcje i ogólnie większą wydajność, agregaty trójfazowe 400V to jednorazowy koszt większy, niż w przypadku modeli jednofazowych.

Sprawdzony sprzęt przemysłowy i budowlany w Fenix Maszyny

Sprawdź ofertę fenixmaszyny.pl już teraz! Oferujemy szeroki wybór sprawdzonych produktów, takich jak agregaty prądotwórcze trójfazowe i agregaty prądotwórcze jednofazowe oraz inne maszyny i urządzenia przemysłowe, a w tym: motopompy i pompy, maszyny i urządzenia czyszczące, układarki, wózki paletowe oraz urządzenia do posadzek betonowych