Fenix Maszyny

  • Ręczny/Zawieszany chwytak wzdłużny Mimal CHW do krawężników

Symbol: M_CHW

Udźwig 120 kg

465.25
465.25
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Cena przesyłki 19.9
Odbiór osobisty 0
Kurier 19.9
Kurier (Pobranie) 24.9
Dostępność Na zamówienie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Chwytak wzdłużny do przenoszenia krawężników

Mimal CHW to chwytak wzdłużny, służący do ręcznego i mechanicznegoprzenoszenia krawężników, który może być obsługiwany przez dwie osoby. Narzędzie chwyta krawężnik od czoła, pozwalając na jego wygodny transport.

Chwytak może zostać zamontowany na większość maszyn z funkcją podnoszenia, na co pozwala dodatkowe ucho, zamieszczone w centralnej części narzędzia. Podwieszony pod koparkę pozwoli podnosić nawet bardzo ciężkie krawężniki z jeszcze większą wydajnością.

Wytrzymała stalowa konstrukcja oraz możliwość podwieszenia pod koparkę sprawia, że chwytak ten zapewnia efektywne, bezpieczne i wydajne użytkowanie nawet w najcięższych warunkach pracy. 

Chwytak brukarski Mimal CHW – solidność i precyzja

Chwytak wzdłużny do krawężników CHW polskiego producenta Mimal to gwarancja solidnej konstrukcji i precyzyjnego przenoszenia krawężników i elementów betonowych. Chwytak posiada wytrzymałą i solidną konstrukcję wykonaną z najwyższej jakości stali, a malowanie metodą proszkową zapewnia trwałość i estetykę. 

Koniecznie sprawdź inne narzędzia brukarskie Mimal dostępne w naszej ofercie. Posiadamy chwytaki brukarskie, listwy zgarniające, wózki brukarskie, imaki i wyważaki oraz młotki brukarskie dostępne na zamówienie od ręki!

Gwarancja 1 rok
Rozstaw ramion 600-1000 mm
Udźwig 120 kg
Waga 9,5 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 1410 x 620 x 460 mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie