Fenix Maszyny

  • Zagęszczarka stopowa (skoczek/ubijak) Wacker Neuson BS 50-2 plus 280 mm

Symbol: 5100030596

waga 59 kg, silnik Wacker Neuson WM 80, szerokość stopy 280 mm

21493.76
21493.76
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Na zamówienie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Zagęszczarka skoczek Wacker Neuson BS 50-2 plus 280 mm

Zagęszczarka stopowa (skoczek/ubijak) BS 50-2 plus marki Wacker Neuson to niewielkich rozmiarów maszyna budowlana, przeznaczona do szybkiego i wygodnego zagęszczania gruntu, asfaltu i wyrównywaniu świeżo ułożonej kostki brukowej. Ubijaki dwusuwowe z serii Plus posiadają wszystkie zalety tradycyjnych ubijaków dwusuwowych, a także oferują praktyczne udogodnienie: dwa oddzielne zbiorniki na paliwo i olej do silników dwusuwowych. Oba płyny są napełniane osobno, a opatentowany system smarowania olejowego automatycznie tworzy właściwe proporcje mieszanki. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, zbiornik oleju można zamknąć, co zapobiega nieprawidłowemu uzupełnianiu poziomu oleju.

Zagęszczarki stopowe Wacker Neuson z serii Plus są dostępne w trzech różnych klasach wagowych. Niski środek ciężkości zapewnia silny napęd i ogromną stabilność, co zapobiega przechylaniu się i ułatwia pracę z ubijakiem.

Właściwości techniczne

  • Pojemny zbiornik oleju pozwala na uzupełnienie poziomu oleju dopiero po 120 godzinach użytkowania.
  • Minimalne wibracje ręka-ramię, zapewniane dzięki specjalnej, sprężynowej rączce, zwiększają komfort pracy operatora.
  • Ubijak BS 50-2 Plus posiada automatyczny tłok i jeden przyciskiem do trybu jałowego, uruchamiania i zatrzymywania, co gwarantuje prostą obsługę, szczególnie cenioną przez osoby o mniejszym doświadczeniu.
  • Smukła konstrukcja umożliwia łatwe manewrowanie i możliwość dokładnego zagęszczania również w wąskich wykopach lub niewielkich rowach.
  • Automatyczne wyłączanie po 10 minutach pracy w trybie jałowym lub podczas uruchamiania urządzenia z pustym zbiornikiem oleju gwarantuje niski koszt eksploatacji.

Zagęszczarki gruntu i nie tylko w Fenix Maszyny

Wysokiej jakości zagęszczarki gruntu to gwarancja wydajnej, dokładnej i szybkiej pracy, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone zagęszczarki gruntu (a w tym zagęszczarki jednokierunkowe oraz zagęszczarki dwukierunkowe (rewersyjne)) renomowanych producentów, takich jak Wacker Neuson, Bomag czy Ammann. Nie wiesz jaki model wybrać? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z fachowej porady już teraz!

Prezentowane zdjęcia są poglądowe i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu oraz wyposażenia zakupionych produktów. Wyposażenie opisane jako dodatkowe lub opcjonalne należy zakupić oddzielnie.

DANE TECHNICZNE

WAGA

59 kg

MOC

1,7 kW

SZEROKOŚĆ PŁYTY ROBOCZEJ

280 mm

SUW STOPY DO UBIJANIA

64 mm

DŁUGOŚĆ PŁYTY ROBOCZEJ

340 mm

ILOŚĆ UDERZEŃ

687/min

WYDAJNOŚĆ POWIERZCHNIOWA

159 m²/h

DŁUGOŚĆ X SZEROKOŚĆ X WYSOKOŚĆ

673 x 343 x 940 mm

SILNIK

Spalinowy, Wacker Neuson WM80

ZBIORNIK PALIWA

3 l

ZUŻYCIE PALIWA

1 l/h

POJEMNOŚĆ SKOKOWA

80 cm³

SIŁA ODŚRODKOWA

16 kN

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie