Fenix Maszyny

  • Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 6555 Heh

Symbol: 5100009636

Waga 495 kg, silnik diesel Hatz 1D81S, szerokość robocza 710 mm, rozruch elektryczny

Kolor/Wzór
95793.45 -50% 47970.00
95793.45 -50% 47970.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
77880.85 95793.45
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność W magazynie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 6555 HEH

Zagęszczarka rewersyjna DPU 6555 HEH marki Wacker Neuson to niezastąpiona maszyna budowlana dla profesjonalistów, którzy potrzebują skutecznego i niezawodnego sprzętu do zagęszczania różnego rodzaju podłoża. Dzięki dużej masie, wynoszącej aż 500 kg (dokładnie 495 kg), masz gwarancję stabilności, efektywnego zagęszczenia i wydajności nawet na największym placu budowy!

Płyta dolna zagęszczarki wykonana została z żeliwa sferoidalnego GJS700, a sama zagęszczarka z wytrzymałych materiałów o niskiej ścieralności.

Kompleksowe zagęszczanie, maksymalna wydajność

Zagęszczarka 500 kg DPU 6555 HEH to gwarancja wydajności – dzięki połączeniu dużej wagi z płytą roboczą o szerokości 710 mm (płyta bazowa 550 mm, możliwość poszerzenia z obu stron po 80 mm), zagęszczarka pozwala na obsłużenie do 1200 m² w ciągu zaledwie jednej godziny! 

Na tak ogromną wydajność powierzchniową wpływa także niezawodny silnik diesla. Zastosowany silnik spalinowy Hatz 1D81S o pojemności skokowej 667 cm³ gwarantuje ogromną moc aż 10,1 kW, dzięki której zagęszczarka porusza się z prędkością nawet do 28 metrów na minutę. Jednocześnie duża pojemność zbiornika paliwa, wynosząca aż 6 litrów, połączona ze stosunkowo niewielkim spalaniem 1,9 l/h, pozwala na długą pracę bez przerw, zwiększając ogólną wydajność pracy.

Efektywność zagęszczania zależy jednak nie tylko od płyty, masy i silnika. Na głębokość zagęszczania wpływa również siła odśrodkowa maszyny. Przedstawiona zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson gwarantuje siłę odśrodkową na poziomie aż 65 kN, dzięki czemu bez problemu radzi sobie w pracy na dowolnym podłożu.

Wygoda użytkowania

Sama efektywność to nie wszystko – w przypadku długotrwałej pracy niezbędna jest również wygoda zagęszczania. Właśnie dlatego warto postawić na zagęszczarkę Wacker Neuson! Model DPU 6555 HEH został zaprojektowany z myślą o użytkowniku – zapewnia wygodę i ergonomię podczas pracy, a dzięki niskim wibracjom, również bezpieczeństwo zdrowia pracownika.

Dzięki specjalnemu dyszlowi środkowemu, wartość HAV (wibracje przenoszone na dłoń/ramię operatora) pozostaje poniżej 2,5 m/s², co przekłada się na komfort użytkowania oraz redukcję zmęczenia pracownika. Tak niskie wibracje przekładają się również na wzrost bezpieczeństwa, a oprócz tego, zgodnie z wymogami, nie zmuszają pracodawcy do prowadzenia stałej dokumentacji czasu pracy. 

Dyszel gwarantuje również możliwość szybkiego dopasowania do wzrostu operatora dzięki regulowanej wysokości, a jego samozaciskowa blokada zapewnia szybkie i niezawodne zabezpieczenie na czas transportu. 

Intuicyjna obsługa, łatwa konserwacja

Uchwyt maszyny został zoptymalizowany pod kątem obsługi i umożliwia prostą regulację prędkości oraz intuicyjną zmianę kierunku ruchu – rewers uruchomisz automatycznie, jedynie cofając uchwyt! Intuicyjną obsługę zapewnia również specjalny panel sterowania, gwarantujący łatwy dostęp do obsługi stacyjki zapłonowej, świateł bocznych oraz złącza do rozruchu zewnętrznego, a także lampka kontrolna ładowania.

Oprócz tego zagęszczarka jest również wyjątkowo prosta w konserwacji i naprawie, a popularność marki Wacker Neuson sprawia, że bez problemu znajdziesz w swojej okolicy również odpowiedniego mechanika!

Innowacyjna technologia, najlepsze materiały

Mówiąc o zagęszczarce gruntu Wacker Neuson DPU 6555 HEH nie sposób zapomnieć także o jej innowacyjnych funkcjach, zapewniających maksymalnie zautomatyzowaną obsługę:

  • Automatyczne wyłączanie przy niskim poziomie oleju, chroniące silnik przed uszkodzeniem,
  • Automatyczna regulacja paska klinowego, niewymagająca użycia narzędzi,
  • Bezobsługowy alternator
  • Łatwo wyjmowane złącze do rozruchu zewnętrznego, szczególnie przydatne podczas pierwszego odpalania po przerwie sezonowej,
  • Rozrusznik elektryczny, gwarantujący szybkie odpalenie silnika,
  • Licznik godzin pracy, umożliwiający kontrolę pracy zagęszczarki,

Profesjonalne zabezpieczenia

Producent w ofercie zapewnia nam także profesjonalne zabezpieczenia – maszyna wyposażona jest między innymi w ramę ochronną silnika, zmniejszającą ryzyko mechanicznych uszkodzeń, oraz funkcję czuwaka, która zabezpiecza operatora przed uwięzieniem pomiędzy pracującą zagęszczarką, a przeszkodą (np. ścianą), w odpowiednim momencie wyłączając silnik.

Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 6555 HEH to połączenie wydajności i komfortu, które sprawi, że prace związane z zagęszczaniem podłoża staną się łatwiejsze, bardziej efektywne i wygodniejsze! Koniecznie sprawdź także inne zagęszczarki gruntu (a w tym zagęszczarki rewersyjne, zagęszczarki jednokierunkowe oraz zagęszczarki stopowe) dostępne w naszej ofercie!

Chłodzenie Powietrze
Częstotliwość 69 Hz
Długość płyty roboczej 900 mm
Grubość płyty 12 mm
Moc silnika 10,1 kW
Model silnika Hatz 1D81S
Pojemność skokowa 667 cm³
Pojemność zbiornika paliwa 6 l
Poszerzenia 160 mm (2x 80 mm)
Rodzaj paliwa Olej napędowy
Rozruch Elektryczny
Siła odśrodkowa 65 kN
Szerokość robocza 710 mm
Typ silnika Spalinowy (diesel)
Waga 495 kg
Wydajność powierzchniowa 1200 m²/h
Zużycie paliwa 1,9 l/h
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie