Fenix Maszyny

  • Zagęszczarka rewersyjna Project ZGS-60

Symbol: ZGS60
36259.17
36259.17
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność W magazynie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Zagęszczarka rewersyjna Project ZGS-60 SM

Wyjątkowa wydajność zagęszczania oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że zagęszczarka dwukierunkowa Project ZGS-60 SM jest niezastąpionym narzędziem na placu budowy. Ta solidnie wykonana maszyna z chłodzeniem powietrznym i modelem silnika Honda GX 390 zapewnia maksymalną wydajność przy minimalnym wysiłku.

Wysoka moc silnika i łatwy rozruch

Model silnika Honda GX 390 oferuje nie tylko imponującą moc, ale również gwarantuje łatwy rozruch w każdej sytuacji. Dzięki temu można szybko rozpocząć pracę i osiągnąć wysokie wyniki zarówno na twardych jak i miękko-gruntowych podłożach. Projektanci tego modelu zadawali sobie pytanie jak poprawić efektywność pracy, a odpowiedź była oczywista - potrzeba siły odśrodkowej wynoszącej aż 60 kN.

Precyzja dzięki szerokości płyty roboczej

Szeroka płyta robocza o szerokości 600 mm pozwala uzyskać dużą precyzję działania, co znacznie skraca czas zagęszczania danej powierzchni. 

Niezawodność i trwałość

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz solidnej konstrukcji zapewnia niezawodność i długą żywotność. Zagęszczarka do kostki Projekt ZGS-60 SM została stworzona z myślą o ciężkich warunkach pracy na placu budowy. Ta maszyna budowlana to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw budowlanych, które cenią sobie wydajność oraz trwałość.

Chłodzenie Powietrze
Model silnika Honda GX 390
Rodzaj paliwa Benzyna
Rozruch Elektryczny
Siła odśrodkowa 60 kN
Szerokość płyty roboczej 600 mm
Typ silnika Spalinowy (benzyna)
Waga 350 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie