Fenix Maszyny

  • Zagęszczarka rewersyjna Project ZGS-60 SM, rozruch elektryczny, waga 372 kg

Symbol: ZGS60_SM
37661.37
37661.37
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność W magazynie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Zagęszczarka rewersyjna Project ZGS-60 SM

Wyjątkowa wydajność zagęszczania oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że rewersyjna zagęszczarka do kostki i gruntu Project ZGS-60 SM jest niezastąpionym narzędziem na placu budowy. Ta solidnie wykonana maszyna z chłodzeniem powietrznym i modelem silnika Honda GX 390 zapewnia maksymalną wydajność przy minimalnym wysiłku.

Wysoka moc silnika i łatwy rozruch

Model silnikaHonda GX 390 oferuje nie tylko imponującą moc, ale również gwarantuje łatwy rozruch w każdej sytuacji. Dzięki temu można szybko rozpocząć pracę i osiągnąć wysokie wyniki zarówno na twardych jak i miękko-gruntowych podłożach. Projektanci tego modelu zadawali sobie pytanie jak poprawić efektywność pracy, a odpowiedź była oczywista - potrzeba siły odśrodkowej wynoszącejaż 60 kN.

Precyzja dzięki szerokości płyty roboczej

Maszyna budowlana ZGS została wyposażona w płytę roboczą o szerokości 600 mm, która pozwala uzyskać dużą precyzję działania, co znacznie skraca czas zagęszczania danej powierzchni. 

Niezawodność i trwałość

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz solidnej konstrukcji zapewnia niezawodność i długą żywotność maszyny. Zagęszczarka z rewersem Projekt ZGS-60 SM została stworzona z myślą o ciężkich warunkach pracy na placu budowy. Sprzęt ten to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw budowlanych, które cenią sobie wydajność oraz trwałość.

Chłodzenie Powietrze
Model silnika Honda GX 390
Rodzaj paliwa Benzyna
Rozruch Elektryczny
Siła odśrodkowa 60 kN
Szerokość płyty roboczej 600 mm
Typ silnika Spalinowy (benzyna)
Waga 372 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie