• Zagęszczarka rewersyjna Project ZGS-30 GX390, waga 241 kg

Symbol: ZGS30_GX390

waga 241 kg, szerokość płyty 500 mm

20502.87
20502.87
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność W magazynie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Zagęszczarka rewersyjna Project ZGS-30

Wyjątkowa wydajność zagęszczania oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że zagęszczarka z rewersem Project ZGS-30 jest niezastąpionym narzędziem na placu budowy. Ta solidnie wykonana maszyna budowlana z chłodzeniem powietrznym i modelem silnika Honda GX 390 zapewnia maksymalną wydajność przy minimalnym wysiłku.

Wysoka moc silnika i łatwy rozruch

Model silnikaHonda GX 390 oferuje nie tylko imponującą moc, ale również gwarantuje łatwy rozruch w każdej sytuacji. Dzięki temu można szybko rozpocząć pracę i osiągnąć wysokie wyniki zarówno na twardych jak i miękko-gruntowych podłożach. Projektanci tego modelu zadawali sobie pytanie jak poprawić efektywność pracy, a odpowiedź była oczywista - potrzeba siły odśrodkowej wynoszącej aż 30 kN.

Precyzja dzięki szerokości płyty roboczej

Szeroka płyta robocza o szerokości 500 mm pozwala uzyskać dużą precyzję działania, co znacznie skraca czas zagęszczania danej powierzchni. 

Niezawodność i trwałość

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz solidnej konstrukcji zapewnia niezawodność i długą żywotność zagęszczarki. Projekt ZGS-30 został stworzony z myślą o ciężkich warunkach pracy na placu budowy. Ta zagęszczarka gruntu to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw budowlanych, które cenią sobie wydajność oraz trwałość.

Chłodzenie Powietrze
Model silnika Honda GX 390
Rodzaj paliwa Benzyna
Rozruch Ręczny
Siła odśrodkowa 30 kN
Szerokość płyty roboczej 500 mm
Typ silnika Spalinowy (benzyna)
Waga 241 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie