Fenix Maszyny

  • Ręczna zacieraczka elektryczna Kreber K-400 ET

Symbol: 400400

Średnica zacierania 400 mm, silnik elektryczny

5276.70
5276.70
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Kurier (Pobranie) 24.9
Dostępność Na zamówienie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Zacieraczka talerzowa (elektryczna) Kreber K-400 ET

Zacieraczka ręczna K-400 ET marki Kreber to innowacyjne urządzenie przeznaczone do zacierania posadzek betonowych i jastrychowych w budownictwie, spełniające najwyższe standardy jakości i wydajności. Dzięki elektrycznemu silnikowi o napięciu 230 V i mocy 0,75 kW (1 KM) oraz dużej średnicy zacierania 400 mm, masz gwarancję najwyższej wydajności i idealnie płaskiej powierzchni w każdych warunkach pracy!

Gwarancja wydajności

Dzięki zacieraczce talerzowej Kreber K-400 ET sprawnie obsłużysz aż do 45 m² posadzki na godzinę. Tak dużą wydajność gwarantuje połączenie dużej średnicy zacierania, wynoszącej 400 mm, z niezawodnym silnikiem elektrycznym o mocy 1 KM. Talerz zacierający Kreber K-400 ET łatwością sprosta zadaniom na powierzchniach o różnym stopniu trudności, zapewniając idealne wykończenie każdej posadzki!

Pomimo wysokiej wydajności, poziom hałasu zacieraczki nie przekracza 71,4 dB(A), co oznacza, że praca z tym urządzeniem jest komfortowa i bezpieczna dla słuchu operatora.

Niezawodna w każdych warunkach

Zacieraczka talerzowa (elektryczna) Kreber jest wyposażona w zabezpieczenie typu IP 55, co gwarantuje jej trwałość nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Wysoka klasa ochrony gwarantowana jest m.in. przez innowacyjną, bryzgoszczelną izolację, zabezpieczającą wnętrze zacieraczki do betonu przed wilgocią i zamoczeniem. 

Idealna na małe przestrzenie 

Pomimo swojej wydajności i solidnej konstrukcji, ręczna zacieraczka elektryczna Kreber cechuje się zaskakująco niskim ciężarem, wynoszącymtylko 29 kg.  Niska waga, połączona z kompaktową budową i niewielkimi gabarytami, pozwalana zacieranie posadzek w niewielki pomieszczeniach, takich jak poddasza ze skosami, balkony czy schody, gdzie nie docierają większe maszyny.

Szukasz urządzenia do betonu? Koniecznie sprawdź maszyny budowlane, takie jak zacieraczki do betonu, listwy wibracyjne, przetwornice częstotliwości oraz wibratory do betonu, dostępne w przystępnych cenach już teraz na fenixmaszyny.pl!

Częstotliwość 50 Hz
Klasa ochrony IP 55
Moc silnika 0,75 kW
Napięcie 230 V
Poziom hałasu 71,4 dB(A)
Poziom wibracji 2,29 m/s²
Średnica zacierania 400 mm
Typ silnika Elektryczny
Waga 29 kg
Wydajność powierzchniowa 30 – 45 m²/h
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie