• Laser krzyżowy Nivel System CL4B (wiązka niebieska) Bluetooth

Symbol: CL4B

zasięg 70m z czujnikiem, wiązka niebieska, 4 płaszczyzny laserowe (360°)

Warianty
2201.70
2201.70
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Kurier (Pobranie) 24.9
Dostępność W magazynie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Laser krzyżowy Nivel System CL4B z niebieską wiązką

Uniwersalny laser krzyżowy CL4B marki Nivel System to profesjonalne urządzenie pomiarowe dedykowane do różnorodnych zadań związanych z wykończeniem i budową. Laser wyznacza cztery płaszczyzny laserowe, z pełnym zasięgiem 360° i precyzyjnie generuje idealnie wyrównane linie odniesienia (dwie w poziomie i dwie w pionie).  Jednoczesne wyświetlanie wszystkich płaszczyzn umożliwia precyzyjne określanie kąta prostego. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w pracy konstrukcyjnej i wykończeniowej, np. przy pracach glazurniczych. Blokowanie kompensatora umożliwia pochylenie urządzenia i korzystanie z linii skośnych. Wbudowany gwint statywu zapewnia pewne i stabilne mocowanie lasera na statywie, adapterze lub półce laserowej.

Przy zakupie w naszym sklepie istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 2 lat.

Właściwości techniczne

  • Multilaser krzyżowy CL4B to cztery płaszczyzny laserowe, każda w zakresie 360°. Sprzęt wyznacza idealnie spoziomowane linie referencyjne (dwie w poziomie i dwie w pionie). Dedykowany jest do wszelkich prac wykończeniowych i ogólnobudowlanych. Jednoczesne wyświetlenie wszystkich płaszczyzn umożliwia określanie kąta prostego. Ta opcja jest przydatna m.in. w pracach konstrukcyjnych i wykończeniowych (np. glazurniczych)
  • Dokładność i niezawodność - bardzo dobrze widzialna wiązka niebieskiego lasera gwarantuje komfortową pracę w każdych warunkach (wiązka jest klarowna i nie jest prześwietlona, nie męczy wzroku); sprzęt umożliwia pracę z dokładnością ±2 mm/10 m
  • Wszechstronność i wielozadaniowość - 4 płaszczyzny laserowe (360°), kontrola prac budowlanych w zakresie 4 osi (4D), dolna wiązka lasera już na poziomie 19mm umożliwia poziomowanie podłóg czy układanie terakoty. Dodatkowa górna wiązka pozioma - to jeszcze więcej możliwości (np. przy pracach z karton-gipsem, sufity podwieszane)
  • Szybkie poziomowanie - nowoczesny system magnetycznej kompensacji drgań zapewnia szybkie przygotowanie urządzenia do pracy, laser stabilnie wyznacza wiązkę, nawet na niestabilnej podstawie, a po zablokowaniu pozwala pracować ze skosami
  • Jeszcze większy zasięg - funkcja pulsacyjna pozwala pracować z czujnikiem laserowym na zewnątrz budynków w dużych odległościach (średnica pracy 140m)
  • Intuicyjna obsługa - łatwy i szybki w użyciu panel sterowania wraz z aplikacją na urządzenia mobilne (Bluetooth)
  • Adapter laserowy - bezpieczne mocowanie nawet w trudnych warunkach na budowie, dodatkowo możliwość ustawienia na zadanej wysokości
  • Wydajne zasilanie - akumulator Li-ion (4000 mAh), możliwość ładowania w czasie pracy
  • Odporny na uszkodzenia, trwały sprzęt - pancerna, wzmocniona metalowym korpusem obudowa, metalowe osłony głowic laserowych, gumowe narożniki amortyzują i chronią laser przed uszkodzeniami wskutek uderzeń i wstrząsów, sprzęt odporny na działanie kurzu i wody (IP54)

Nivel System – sprawdzone urządzenia pomiarowe

Jeśli szukasz wysokiej jakości niwelatorów i laserów pomiarowych, warto zwrócić uwagę na markę Nivel System. To ceniony producent, który oferuje klientom innowacyjne i niezawodne rozwiązania do pomiarów i niwelacji terenu. Niwelatory budowlane i lasery marki Nivel System charakteryzują się nie tylko wysoką precyzją i dokładnością, ale również łatwością i wygodą użytkowania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, urządzenia tej marki są w stanie zapewnić szybki i dokładny pomiar, niezależnie od warunków terenowych i otoczenia.

W ofercie marki znajdują się niwelatory optyczne i niwelatory laserowe o różnej dokładności, przeznaczone zarówno dla profesjonalnych geodetów, jak i amatorów. Do dyspozycji klientów są również lasery pomiarowe, które pozwalają na precyzyjne wycinanie, cięcie i wykonywanie innych prac w budownictwie czy przemyśle.

Urządzenia marki Nivel System są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i eksploatacyjne. Co więcej, producent oferuje swoim klientom profesjonalny serwis oraz wsparcie techniczne, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa podczas pracy z urządzeniami tej marki. W skrócie, jeśli szukasz niezawodnych i precyzyjnych niwelatorów i laserów pomiarowych, warto zwrócić uwagę na ofertę marki Nivel System. To cenione i zaawansowane technologicznie urządzenia, które pozwolą na szybkie i dokładne pomiary, niezależnie od warunków terenowych i otoczenia.

DANE TECHNICZNE

WIĄZKA LASEROWA

Laser niebieski (505 nm), klasa 2

WYMIARY

148 x 90 x 151 mm

ZAKRES TEMPERATURY PRACY

-10 do +50 °C

KLASA ODPORNOŚCI

IP54

ZASILANIE

Li-ion 3,7 V (4000 mAh)

MOCOWANIE NA STATYWIE

1/4″, 5/8″

GENEROWANE PŁASZCZYZNY

2 x poziomo (360°), 2 x pionowo (360°)

ZAKRES SAMOPOZIOMOWANIA

±3.0°

POCHYLENIE PŁASZCZYZN

Tak

BLUETOOTH

Tak

ZASIĘG PRACY

30 m (70 m z czujnikiem)

DOKŁADNOŚĆ

±2,0 mm/10 m

WAGA

0,920 kg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie