Fenix Maszyny

  • Jezdna przecinarka spalinowa Mimal PDM500

Symbol: M_PDM500

głębokość cięcia 180 mm, max. średnica tarczy 500 mm

10442.70
10442.70
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność W magazynie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Jezdna przecinarka spalinowa Mimal PDM500

Jezdna przecinarka spalinowa PDM500 marki Mimal to niezawodne narzędzie dla profesjonalnych operatorów, zapewniające precyzyjne cięcie różnych rodzajów nawierzchni w budownictwie drogowym.

Wszechstronność zastosowań

Dzięki możliwości montażu różnych rodzajów tarcz, ta przecinarka spalinowa Mimal PDM500 jest idealna do przecinania asfaltu, świeżego i starego betonu, włączając w to także beton zbrojony. Dodatkowo, umożliwia wykonywanie szczelin dylatacyjnych w różnych nawierzchniach, a także skuteczne odcinanie poboczy drogi. Bez względu na warunki pracy, cięcie nawierzchni może być wykonywane na mokro lub na sucho, co zapewnia elastyczność w dostosowaniu narzędzia do konkretnych potrzeb.

Wybierz jezdną przecinarkę spalinową PDM500 marki Mimal od Fenix Maszyny i ciesz się solidnym i wszechstronnym sprzętem do precyzyjnego cięcia nawierzchni. W naszej ofercie znajdziesz również inne maszyny budowlane oraz narzędzia brukarskie, a w tym chwytaki brukarskie i wiele więcej.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu oraz wyposażenia zakupionych produktów. Wyposażenie opisane jako dodatkowe lub opcjonalne należy zakupić oddzielnie.

Chłodzenie Powietrze
Głębokość cięcia 180 mm
Maksymalna średnica tarczy 500 mm
Rodzaj paliwa Benzyna
Rozruch Ręczny
Średnica wałka tarczy 25,4/20 mm
Waga 128 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie