Fenix Maszyny

  • Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 4545 He

Symbol: 5100016951

Waga 423 kg, szerokość robocza 600 mm, silnik Hatz (diesel)

Warianty
79344.23
79344.23
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Na zamówienie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Zagęszczarka DPU 4545 He

Zagęszczarka rewersyjna DPU 4545 He to sprawdzona maszyna marki Wacker Neuson, stworzona do sprawnego zagęszczania kostki i gruntu, niezbędna na placu budowy podczas przygotowania podłoża pod dalszą pracę i innych, podobnych prac ziemnych. Model DPU 4545 He to gwarancja wszechstronności, wysokiej wydajności i 100% komfortu pracy, cenione przez specjalistów na całym świecie. Jakie zalety jeszcze cechują tę maszynę?

  • Innowacyjny dyszel – dzięki zastosowaniu dyszla środkowego o specjalnej konstrukcji, zagęszczarka ta generuje niezwykle niskie wibracje przenoszone na rękę operatora (HAV), poniżej 2,5 m/s², co nie tylko zwiększa komfort pracy, ale również (zgodnie z wymogami bezpieczeństwa) sprawia, że nie musisz prowadzić stałej dokumentacji czasu pracy.
  • Maksymalna wygoda pracy – intuicyjny uchwyt sterujący umożliwia łatwe regulowanie prędkości oraz zmianę kierunku jazdy poprzez prosty ruch do przodu i do tyłu.
  • Prosta obsługa – panel sterowania, odporny na wnikanie brudu i wilgoci, zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji, w tym stacyjki zapłonowej, światła roboczego, lampki kontrolnej ładowania oraz złącza do rozruchu zewnętrznego. Dzięki czytelnym wskaźnikom i klarownej organizacji, obsługa urządzenia jest prosta i wygodna nawet w trudnych warunkach pracy.
  • Rozruch zewnętrzny – zagęszczarka DPU 4545 He wyposażona jest w złącze do rozruchu zewnętrznego, umożliwiające szybkie i proste ładowanie akumulatora. Ta funkcja jest szczególnie przydatna po przerwie sezonowej lub w sytuacjach, gdy konieczne jest szybkie naładowanie urządzenia. Dzięki temu złączu użytkownik może łatwo podłączyć zewnętrzne źródło zasilania tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, co zwiększa wygodę i efektywność pracy.

Interesują Cię maszyny budowlane Wacker Neuson? Koniecznie sprawdź dostępne zagęszczarki gruntu z rewersem, zagęszczarki jednokierunkowe, i skoczki do ubijania, wybierz model idealnie dostosowany do Twoich wymagań i ciesz się poprawą wydajności pracy przez wiele lat!

Częstotliwość 69 Hz
Długość płyty roboczej 900 mm
Grubość płyty 12 mm
Moc silnika 7 kW
Model silnika Hatz 1D42S
Pojemność skokowa 445 cm³
Pojemność zbiornika paliwa 5 l
Poszerzenia 160 mm (2x 80 mm)
Prędkość robocza 25 m/min
Siła odśrodkowa 45 kN
Szerokość płyty roboczej 440 mm
Szerokość robocza 600 mm (płyta 440 mm + 2x poszerzenia)
Typ silnika Spalinowy (diesel)
Waga 423 kg
Wydajność powierzchniowa 910 m²/h
Wysokość ramy ochronnej 780 mm
Zużycie paliwa 1,6 l/h
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie