Fenix Maszyny

  • Zagęszczarka jednokierunkowa Project ZGS-20 126kg

Symbol: ZGS-20

Waga 126 kg, płyta 500 mm, silnik Honda GX160

8547.27
8547.27
szt. Do ulubionych
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność W magazynie

Negocjuj cenę: 789 564 830

Zostaw telefon

Niezawodność marki Project

Zagęszczarki gruntu marki Project to jedne z najczęściej wybieranych maszyn na świecie, cenione przez wielu profesjonalistów z branży budowlanej, przede wszystkim zaświetny stosunek jakości do ceny. Innowacyjne podejście marki do konstrukcji zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także niezawodność w działaniu. Zagęszczarki jednokierunkowe Project to rozwiązania, na które można liczyć nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Project to marka z wieloletnim doświadczeniem, która od początków swojej działalności zajmuje się produkcją małych i średnich maszyn budowlanych, takich jak jednokierunkowe zagęszczarki gruntu, których najlepsze modele dostępne są już teraz w sklepie fenixmaszyny.pl!

Maksymalnie wydajny silnik Honda GX160

Zagęszczarka jednokierunkowa ZGS-20 wyposażona jest w wyjątkowy silnik Honda GX160, znany ze swojej wysokiej mocy 3,6 kW i cechujący się wyjątkowo długą żywotnością, gwarantowaną przez odporność na usterki i uszkodzenia mechaniczne.

Honda oznacza jednak nie tylko efektywność, ale także minimalne zużycie paliwa – zaledwie 1 litr na godzinę. Dzięki temu silnikowi, zzagęszczarka gwarantuje niezawodność oraz maksymalną wydajność na każdym etapie pracy.

Zagęszczarka ZGS-20 – idealna na każdą budowę

ZGS-20 Project to wszechstronna zagęszczarka jednokierunkowa, która znajduje zastosowanie podczas prac budowlanych, takich jak naprawa nawierzchni dróg, układanie kostki brukowej, chodników i parkingów oraz podczas zagęszczania średniej wielkości gruntu i wąskich wykopów.

Dzięki niewielkim wymiarom, płyta wibrująca mieści się przy każdej krawędzi, a manewrowanie nie sprawia problemów nawet w wąskich przestrzeniach. Jednocześnie Project ZGS-20 nie traci przy tym swojej wydajności powierzchniowej. 

Mimo kompaktowych rozmiarów, odpowiednio dobrana szerokość płyty roboczej (500 mm) pozwala na efektywne zagęszczanie nawet większych powierzchni, takich jak chodniki czy podjazdy. To idealne połączenie precyzji działania i wszechstronności, które sprawiają, że ZGS-20 to maszyna niezastąpiona na każdej budowie.

Zalety

  • Ochronę silnika i operatora zapewnia specjalna rama ochronna.
  • Specjalna płyta elastomerowa pozwala na pracę z materiałami betonowymi, ograniczając możliwość ich uszkodzenia.
  • Łatwy transport zapewnia składany uchwyt sterujący, możliwość zamocowania do wózka transportowego oraz dodatkowe uchwyty boczne.
  • Bezpieczeństwo pracy zwiększa osłona układu napędowego.
  • Podwójnie podgięta płyta robocza.
  • Zamknięta przekładnia pasowa pozwala osiągać świetne efekty pracy w krótkim czasie, w maksymalnie wygodny sposób.
Częstotliwość 85 Hz
Gwarancja 1 rok
Moc silnika 3,6 kW
Model silnika Honda GX 160
Prędkość robocza 20 m/min
Rodzaj paliwa Benzyna
Rozruch Ręczny
Siła odśrodkowa 20 kN
Szerokość robocza 500 mm
Typ silnika Spalinowy (benzyna)
Waga 126 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie